www.breziny.cz

obrázek
EnglishMenu
Aktuality
Vánoční koncert (06. 12. 2016)
Změna na postu správce (24. 09. 2016)
Sobotní pomoc pro DBCB (21. 09. 2016)

Tag cloud
 

DBCB nyní i na


Březiny slaví první velikonoce


3.-4.dubna 2007 byl v Dětském bezbariérovém centru Březiny-DBCB v Kateřinicích u Vsetína připraven program pro děti, jejich rodiče i odrostlé jedince, kteří si chtěli letos na Velikonoce vyzdobit svůj dům netradičními dekoracemi.

  

5 stánků s velikonoční tematikou bylo všem návštěvníkům plně k dispozici. Nakreslit na vajíčko vzorek nebo jej polepit ozdobnými korálky zvládl každý. Málokomu se však podařilo poskládat slepičku pomocí zákeřného a všemi obávaného japonského umění origami. Pro následníky krále Miroslava, jejichž hymnou je píseň: rozvíjej se poupátko, byla možnost vytvořit si malou velikonoční zahrádku v kelímku od jogurtu. Nemálo hladovců se také zdržovalo u zdobení perníčků.

  

Návštěvnost byla veliká a tak se dá mluvit o úspěchu této akce. Dokonce i manažerka projektu DBCB Michaela Pavlůsková se aktivně zapojila do práce. Pozitivním faktem je také to, že nezbyla žádná vyfouklá vajíčka ani neozdobené perníčky. Ti, kteří navštívili DBCB jsou tedy na letošní Velikonoce připraveni a mohou se do nich pustit po hlavě. Vždyť velikonoční pondělí je nejvýnosnější svátek v roce!

  
Dětské bezbariérové centrum Březiny, +420 737 249 211, info@breziny.cz

 

Copyright © breziny.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek