www.breziny.cz

obrázek
EnglishMenu
Aktuality
Vánoční koncert (06. 12. 2016)
Změna na postu správce (24. 09. 2016)
Sobotní pomoc pro DBCB (21. 09. 2016)

Tag cloud
 

DBCB nyní i na


Na březinách skončilo stopování sněžného muže


Jarní prázdniny v kostce


Konec jarních prázdnin pro mnohé znamenal také konce něčeho hezkého, něčeho, na co se moc těšili. Stejně tak pro skupinku 10ti členů vsetínského Auxilia a také pro pracovníky Březin…ano, skončil nám náš několika denní pobyt v DBCB.
Jak jsem se již dříve zmínila, čekalo nás několik dní na téma „po stopách sněžného muže“.Ale také několik dní skvělé zábavy při zachraňování ztracené horolezkyně, plnění náročných úkolů, i při večerních posezeních u krbu a kytary; času stráveného se skvělými lidmi a přáteli. Čekaly nás tvořivé chvilky, kdy jsme si vyrobili tričko s hezkým potiskem, sošku sněžného muže, ale také náročné a hlavně napínavé okamžiky při zdolávání vrcholu vysoké hory, hledání indicií o sněžném muži, nebo rozbíjení nového výškového tábora. Mimo jiné jsme se toho také spoustu naučili…například stopování, odlévání stop ze sádry, jízdu na tříkolkách, dozvěděli jsme se, co všechno správný horolezec potřebuje k výstupu na horu a co naopak nepotřebuje vůbec, dále jak správně rozdělat oheň, jak se bránit při napadení ledním medvědem, tučňákem nebo také tuleněm…zkrátka samé užitečné a potřebné věci.
Každopádně bych tyto prázdniny ohodnotila velkou červenou jedničkou-byly pohodové, uvolněné a v mnohém předčily, doufám, že nejen moje, očekávání. Přeji Březinám spoustu podobných akcí a všem zájemcům vřele doporučuji se na ně přihlásit.
S mnohými se těším, nashledanou v Březinách.
Vaše Kostička Smile
Dětské bezbariérové centrum Březiny, +420 737 249 211, info@breziny.cz

 

Copyright © breziny.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek