www.breziny.cz

obrázek
EnglishMenu
Aktuality
Vánoční koncert (06. 12. 2016)
Změna na postu správce (24. 09. 2016)
Sobotní pomoc pro DBCB (21. 09. 2016)

Tag cloud
 
-- paintball

DBCB nyní i na

Jedná se o kolektivní sport kde je důležitá spolupráce jednotlivých hráčů. Paintball je bezkontaktní adrenalinový sport, při němž je k vyřazení protihráčů používáno zbraní, které střílejí želatinové kuličky ráže 0,68 palce (1,73 cm).

Kulička je tvořena pevnou skořápkou na bázi celuloidu, který se používá při výrobě potahovaných pilulek. Uvnitř obsahuje kulička netoxické vodou rozpustné barvivo rozličných barev. Při zásahu cíle skořápka kuličky praská a v okolí zásahu je potřísněné barvivem. Tímto způsobem je zasažený (označený) hráč vyřazen ze hry a odchází mimo hřiště do předem určeného prostoru.

Zbraně mohou v závislosti na typu zasahovat cíle až na 50 i 80 metrů. Dle zkušeností i ze zásahu na větší vzdálenosti mohou vznikat modřiny, hráče ale většinou motivují k lepšímu sledování herní situace v příští hře a málokoho odradí.

Pro zájmce můžeme zajistit 8 setů (zbraň a paintballovou ochrannou masku), potřebný počet střeliva - kuliček i pantballové hřiště (cca 2 km od DBCB) či vymezený lesní prostor (cca 0,5 km od DBCB) pro tuto aktivitu.

foto

 
 

Dětské bezbariérové centrum Březiny, +420 737 249 211, info@breziny.cz

 

Copyright © breziny.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek