www.breziny.cz

obrázek
EnglishMenu
Aktuality
Vánoční koncert (06. 12. 2016)
Změna na postu správce (24. 09. 2016)
Sobotní pomoc pro DBCB (21. 09. 2016)

Tag cloud
 
Ceník pronájmu DBCB

DBCB nyní i na

 
 
 
Standardní ceník pronájmu pro rok 2013

Pro rok 2014 je doporučený kapacitní pobyt (pronájem pro) cca 25 osob. Cena kapacitního pobytu (pronájmu) za noc je 3.300 Kč* + za každého dalšího člověka je poplatek 80 Kč/noc. V této ceně je k dispozici celé DBCB mimo klubovny 6K (na plánku místnosti 1.03, 1.04), neomezený přístup k internetu (wifi i kabelově připojené 2x PC ), vybavení kuchyňky a jednotlivých místností (kvalitní stolní fotbálek, skákací míče, hračky, stolní hry, úklidové prostředky, vybavená koupelna a WC pro tělesně handicapované, stůl na stolní tenis, zahradní stoly a lavice ...).

3.300 Kč/noc je cena v případě, že bude dodržena doba převzetí DBCB (klíčů) i zpětného předání - to je ráno nejpozději do 7:00 a odpoledne mezi 17:45 a 23:00. Mimo tuto dobu je k ceně nutno připočíst 500 Kč!

Pokud byste měli zájem i o klubovnu 6K, cena za tyto dvě místnosti je + 2.000,- Kč/noc. Je však nutno domluvit dostatečně dopředu, aby bylo možno včas přesunout pravidelné programy.
 foto
Pokud budete potřebovat přesné nacenění Vašeho pronájmu DBCB, pošlete e-mail s:
  • datem (doposud nerezervovaným) vašeho zamýšleného pobytu
  • plánovaným počtem účastníků
  • místnostmi, které chcete zapůjčit
  • požadovaným komfortem (vlastní spacák, postele x vlastní karimatky, vlastní stany x zapůjčené stany, ...)
My vám cenu obratem přesně spočítáme a zašleme zpět na Váš mail - zpravidla do druhého pracovního dne. 
 
Termín pronájmu DBCB Vám bude rezervován po zaplacení nevratné zálohy ve výši 5000 Kč (pro rezervaci na 3 noci a více) nebo 2000 Kč (pro rezervaci do 2 nocí - při rezervaci 10 a více nocí dohodneme zálohu individuálně) - rezervace se na webu objeví po připsání částky na náš účet 2600237764/2010 - uveďte přidělený variabilní symbol a budeme rádi, když do zprávy pro příjemce uvedete "záloha na ubytování + datum rezervace". Záloha se v případě uskutečnění pronájmu v rezervovaném termínu odečte z celkové ceny - v případě, že budova i areál bude předán vpořádku.
Nevratná záloha je jistina pro případ, že se nám nepodaří (v odřeknutém termínu) DBCB obsadit. V případě, že se takový termín obsadit podaří, "nevratnou zálohu" v takovémto případě samozřejmě vracíme.
Doplatek ceny za pronájem je vybírán zpravidla hotově po ukončení Vašeho pobytu, při předání DBCB. V případě platby na účet, je při prvním pronájmu DBCB cena za pronájem hrazena před nástupem pobytu. Platbu na účet s námi konzultujte předem - po potvrzení rezervace.
foto
 
Rezervaci vašeho pobytu (pronájmu) můžete pohodlně provést zde >>>

 
 
Převzetí a předání DBCB

Informace k parkování automobilů i obtížnému otáčení autobusů jsou uvedeny na samostatné stránce >>>

Předání DBCB na začátku pobytu (pronájmu) trvá zpravidla 15-30 minut (pro ty, kteří pobývají v DBCB prvně - stručné seznámení s provozem srubu, zodpovězení dotazů, informace o úklidu ve srubu i okolí, ...).

Prosba správců k Vám: v pracovní dny odjíždějí správci do svého zaměstnání (činnost vykonávají jako dobrovolníci) 20km od Kateřinic. Budou rádi pokud s nimi dohodnete v dostatečném předstihu dobu předání. Nejideálnější čas pro předání DBCB je ráno mezi 6:00 a 7:00 nebo odpoledne mezi 17:30 a 18:30. Mimo pracovní dny, se vám správcové přizpůsobí mnohem snadněji. Pro převzetí DBCB zpět po ukončení pobytu (pronájmu) mají na Vás správcové stejnou prosbu :-).

Uvítáme (není to však žádná podmínka), pokud za Vás bude DBCB přejímat i zpět předávat stejná osoba.

Instrukce k pobytu a "provozní řád" pro pobyt v DBCB si můžete stáhnout níže - ve zvýrazněném rámečku.
 
Informace o rezervacích zde nebo u Dity Gabryšové, tel. 731 527 143, rezervace@breziny.cz  

 
 


 
 

Dětské bezbariérové centrum Březiny, +420 737 249 211, info@breziny.cz

 

Copyright © breziny.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek